AKTİF KURUMSAL TECRÜBE

Farklı iş modellerine göre Dream Telekom'un Aktif Kurumsal Tecrübe ve Referansları bulunmaktadır.  Her sektör kendince iletişim servislerinden farklı amaçlar için yararlanabilir. Müşteri odaklı yaklaşım , hızlı ve esnek çözümleme , uygun maliyetlendirme yapısı ile 10 Yıllık İletişim Tecrübemizin haklı gururunu taşımaktayız.Kurumsal -Ticari Tecrübe

Dream Telekomünikasyon Hizmetleri , kurumsal firmaların iletişim ihtiyaçlarını etkin çözümler ile profesyonel olarak karşılamak için gerekli olan 10 Yıllık birikime sahip ve 1.000 adetin üzerinde bir sayıda kurumsal firmaya bu şekilde hizmet ve çözümü kesintisiz sağlamaktadır.

Kamu Tecrübesi

İletişim teknolojilerini aktif olarak kullanan ve sürekli kendini geliştiren Kamu Sektörü , Dream Telekom'un aktif tecrübeye sahip olduğu sektörlerden biridir. İhaleler , Resmi kurumlar , Özerk Devlet kuruluşları , Hastahaneler , eğitim kuruluşları ve devletin finans kuruluşları gibi kurumlarına aktif olarak hizmet verilmektedir.

Turizm Sektörü Tecrübesi

Tatil , Otel , Seyahat , uçak bileti ve tüm turizm uygulamaları nedeni ile Turizm sektörü iletişim maliyetinin en yüksek olduğu sektörlerden biridir. Dream Telekom'un efektif ve etkin tecrübeye sahip olduğu alanlardan biridir. Yüzlerce turizm ajansı , turizm web siteleri ve oteller ile Donanım ve yazılım ihtiyaçlarına esnek ve profesyonel çözümler sağlamaktadır.

Eğitim Sektörü Tecrübesi

Öğrenci , veli bilgilendirme sistemi , sınav bilgilendirme ve tanıtım gibi işlemler ile Canlı İletişimin en yoğun kullanan sektörlerden biri de eğitim sektörüdür. Portfoyünde bulunan bir çok özel ve devlet eğitim kurumu tecrübesi ile Dream Telekom beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verebilecek yeteneğe sahiptir.

Finans Sektörü Tecrübesi

Yatırım takibi yapan kurumlar , banka ve faktoring firmaları , borsa ve finans kuruluşları ; yatırımcı , hissedar ve müşterilerini bilgilendirme , duyuru ve ilan amaçlı olarak İletişim Teknolojilerini etkin kullanmaktadırlar. Dream Telekom yazılım ve donanımları bu sektörde etkin ve yeterli tecrübe ve referansa sahiptir.

Sağlık Sektörü Tecrübesi

Hasta randevu bilgilendirme , durum değişiklikleri , doktor durum bilgisi gibi önemli bilgilendirme ve duyurular sağlık kuruluşları için önem arz etmektedir. Dream Telekom ; doğru , zamanında ve güvenilir sistemi ile sağlık sektörüne ait bir çok tecrübeyi barındırmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Hukuk Sektörü Tecrübesi

Artık bir çok hukuk firması kendi için kurdukları mini çağrı merkezleri ile , irtibat kurmayı gerektiren durumlarda yasal takip ve aramaları profesyonel yazılımlar aracılığı ile yapmaktadırlar. İletişim maliyetleri de önemli ölçüde düşmektedir. Dream Telekom bir çok hukuk firmasına hizmet vermekte ,donanım yanında arama ve takip çözüm sistemleri de sunmaktadır.

Sigorta Sektörü Tecrübesi

Sigorta şirketleri ve acentaların müşterilerine göndermiş oldukları , sigorta tarih ve süre bildirimleri , tanıtım , acil durumlar ve aramalar nedeni ile büyük bir iletişim maliyetine sahiptir.  Dream Telekom yazılım , donanım ve  çözümleri ekonomik maliyetler ile sigorta sektörü beğenisine sunulmaktadır.

Çağrı Merkezi Tecrübesi

Kampanya , tanıtım , duyuru , bilgilendirme gibi ihtiyaçlar için izinli müşteri kitleleri ile iletişim kuran bir çok Çağrı Merkezi Dream Telekom yazılım ve donanım hizmetlerini  aktif şekilde kullanmaktadırlar . Aynı zamanda kullanıcı bazında arama , çağrı takip gibi sistemler de hizmete sunulmaktadır.

Sivil Toplum Kuruluşları Tecrübesi

Toplumsal dayanışma ve yardımlaşmayı kendine rehber edinmiş bir çok Sivil Toplum Kuruluşları , bünyelerinde barındırdıkları izinli yardımsever kitleler ile Dream Telekom aracılığı ile iletişim kurarak ; minimum iletişim maliyetleri ile ihtiyaç sahipleri için gerekli organizasyon bilgilendirmesini yapmaktadırlar.

Bayii-Ajans Tecrübesi

Portfoyünde müşteri grubu bulunan bir çok bayii ve ajans şirketleri , Dream Telekom'un indirimli toplu satış imkanlarından faydalanarak , müşterilerine yazılım , donanım  hizmetini , üstelik profesyonel entegrasyon sayesinde kendi sistemleri ile sağlamaktadırlar. Dream Telekom bu sektörde de kendini kanıtlamış ve aktif durumdadır.

Online Ticaret Tecrübesi

Satış öncesi kampanya- promosyon duyuruları , sipariş – satış sonrası bilgilendirme ve takip gibi önem arz eden bilgilendirme sistemleri online ticaret için vaz geçilmez duruma sahiptir. Dream Telekom bu konuda esnek , uygun maliyetli çözümleri ile bir çok online e-ticaret sitesine yüksek performans ile hizmet vermektedir.

Paylaş